Recepciós/Night Auditor – D8 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. július 22. 14:20

A Belváros szívében található 3*-os, 137 szobás D8 szállodánk bővülő csapatába Recepciós/Night Auditor munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Bővebb információt a feladatokról és a munkakörről a személyes interjú alkalmával adunk

Elvárások:

  • 1-2 év releváns szállodai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Többéves, 3 vagy 4 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés támogatása
  • Munkaruha
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk.