Referens, utazásszervező munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2022. november 25. 16:00

Főbb feladatok:

  • Részvétel az utazási iroda napi feladatainak ellátásában
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
  • Új foglalások visszaigazolása, meglévő foglalások kezelése
  • Telefonok fogadása

Elvárások:

  • Utazásszervezésben szerzett min. 3-5 év munkatapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • Jó kommunikációk készség, ügyfél- és partnerorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Nagy fokú teherbírás, rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Célirányos felsőfokú végzettség vagy felsőfokú szakképzettség (utazásszervezés, turizmus, idegenforgalom)
  • Több beszélt idegen nyelv
  • Repülőjegy-értékesítési tapasztalat
  • Nagy Utazás 3 és vagy Trevolution Utazási szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Belvárosi munkakörnyezet
  • Korrekt fizetés
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz