Reggeliztető F&B Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. január 24. 09:30

Budapesti belvárosi 110 szobás 3 csillagos szálloda reggeliztető F&B Managert keres.

Feladatok:
• reggeliztetés gazdaságos működésének biztosítása, koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztációs teendők ellátása
• higiéniai előírások és előírt formulák betartása és betartatása
• munkafolyamatok szervezése és a személyzet munkájának irányítása
• a napi munkában való aktív részvétel
• készletgazdálkodás, árurendelés és leltározás
• a kollégák vendégközpontúságának folyamatos fejlesztése
• vezetőséggel való folyamatos együttműködés

Elvárások:
• szakirányú végzettség,
• vendéglátás területén szerzett vezetői tapasztalat lehetőleg szállodában
• önálló és vendégközpontú személyiség, jó csapatjátékos
• magas szintű szervezőkészség és problémamegoldási képesség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Hostware áruforgalmi ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

• stabil háttérrel rendelkező fejlődő vállalkozás
• versenyképes bérezés
• fiatalos, családias légkör
• teljes munkaidős, 8 órás munkarend
• fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)