Reggeliztető munkatárs, New York Palace

Forrás: turizmus.com

 2020. február 12. 16:30

Főbb feladatok:

  • Személyes tisztaság fenntartása, a reggeliztető vendégtér, illetve az előkészítő és raktárterület területének rendben tartása
  • A reggeli választék előkészítése, felterítése a büfé területére
  • Frissensült pékáru folyamatos utánsütése, pótlása a hatékony árugazdálkodás szellemében
  • Vendégek fogadása és azonosítása (név, illetve szobaszám alapján) a reggeliztető bejáratánál, szükség esetén helyre kísérése a létszámnak megfelelő asztalhoz
  • Reggeli időszak után a teljes reggeliztető helység rendbetétele (pultok és eszközök fertőtlenítése, mosogatás, a másnapi reggeli előkészítése, felsöprés, raktár rendben tartása)
  • Kimutatások készítése, adminisztráció

Elvárások:

  • Vendégközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kiszámítható munka
  • Motiváló feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapat
  • Cafeteria

Munkaidő:
Részmunkaidő - 6 órás

Munkavégzés helye:
1073 Budapest, Osvát u. 2–8.

Ha felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: