Rendezvényszervező-értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2022. július 11. 08:00

A római-parti Holiday Beach Budapest Wellness és Konferencia Hotel **** rendezvényszervező-értékesítő munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A rendezvény értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • A céges rendezvény rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • A partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerkörrel illetve annak aktív bővítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szállodai, vagy rendezvényszervezői/közvetítői tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló adminisztrációs, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Feddhetetlen előélet
  • MS Office alkalmazások ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys szállodai szoftver ismerete
  • További nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, válságálló üzemeltetési háttér
  • Díjmentes személyzeti étkezés
  • Díjmentes parkolás

Munkaidő: hétfőtől péntekig napi nyolc óra

Munkavégzés helye: 1039 Budapest, Piroska u. 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A fenti követelményeknek mindenben megfelelő fényképes önéletrajz