Rendezvényszervező, Rubin Wellness & Conference Hotel****, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. január 24. 18:10

Rendezvényszervezésben, vendéglátásban vagy szállodai értékesítésben tapasztalattal rendelkező, precíz rendezvényszervezőt keresünk 10 különteremmel rendelkező szállodánkba.

Főbb feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi rendezvények, tréningek, szakmai konferenciák, esküvők teljes körű megszervezése
  • Potenciális partnerek felkutatása, akvirálás, konkurencia elemzés
  • Aktív kapcsolattartás MICE-partnerekkel
  • Ajánlatok, szerződések, pályázatok készítése
  • Javaslat akciók, marketingtevékenységek indítására
  • Alkalmanként személyes jelenlét a rendezvények lebonyolítása során
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi szállodai területtel

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év rendezvényszervezésben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Megfelelő szervező- és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete
  • Meglévő partnerkör

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, oldott munkahelyi légkör
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség

Munkaidő: Teljes, 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest XI. Kerület, Dayka Gábor utca 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önélrajz