Rendezvényszervező, Rubin Wellness & Conference Hotel, Budapest XI. kerület

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 16. 13:23

Rendezvényszervezésben, vendéglátásban vagy szállodai értékesítésben tapasztalattal rendelkező, precíz rendezvényszervezőt keresünk 11 különteremmel rendelkező szállodánkba!

Feladatok:
• belföldi és nemzetközi rendezvények, tréningek, szakmai konferenciák, esküvők teljeskörű megszervezése
• potenciális partnerek felkutatása, akvirálás, konkurencia elemzés
• aktív kapcsolattartás MICE partnerekkel
• ajánlatok, szerződések, pályázatok készítése
• javaslat akciók, marketingtevékenységek indítására, hírlevelek küldése
• alkalmanként személyes jelenlét a rendezvények lebonyolítása során
• folyamatos kapcsolattartás a többi szállodai területtel

Elvárások:
• legalább 2-3 év rendezvényszervezésben, vendéglátásban vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
• kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven, további nyelvtudás előny
• megfelelő szervező- és problémamegoldó képesség
• önálló, precíz munkavégzés
• rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
• versenyképes bér
• stabil, hosszútávú munkalehetőség
• fiatalos csapat, oldott munkahelyi légkör
• fejlődési és továbbképzési lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

(X)