Rendezvényszervező–értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2019. július 28. 17:00

A Holiday Beach Budapest Hotel rendezvényszervező–értékesítő feladatainak ellátására munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • A rendezvény értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése.
  • A céges rendezvényrendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása.
  • A partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása.
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerkörrel, illetve annak aktív bővítése

Elvárások:

  • Szakirályú végzettség
  • Szállodai vagy rendezvényszervezői/közvetítői tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló adminisztrációs, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Feddhetetlen előélet
  • MS Office alkalmazások ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys szállodai szoftver ismerete
  • További nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szép, kulturált munkakörnyezet,
  • Versenyképes javadalmazás

Munkaidő:
08.30-tól 17 óráig

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz