Reputation Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. október 13. 11:11

Dinamikus terjeszkedésünk támogatására keressük Reputation Managerünket.

Olyan helyen szeretnéd kamatoztatni turisztikai tudásodat, ahol aktívan részt vehetsz a fejlesztési folyamatokban, és fiatal, támogató csapat vár?

Az Everguest egy egyedülálló szolgáltatást nyújtó vendéglátóipari menedzsment- és tanácsadó cég. Széles körű szolgáltatásokat nyújtunk vendégkommunikáció, yield- és revenue-menedzsment, valamint online marketing terén.

Főbb feladatok:

  • Vendégvélemény-auditok elkészítése
  • Folyamatos vendégvélemény-menedzsment és -elemzés
  • Riportálás az ügyfelek felé
  • Edukációs anyagok (videó, blogcikk, egyéb szöveges anyag, előadás) készítése és bemutatása
  • Támogatás és részvétel az üzletágfejlesztésben

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év, hotelben szerzett szakmai tapasztalat, kiterjedt ismeretekkel a teljes szálloda működését illetően
  • Elmélyült tapasztalat vendégvélemények megválaszolásában és értékelésében
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az angol mellett egy második, akár harmadik nyelv legalább C1 szintű ismerete
  • Megbízhatóság, proaktivitás, önállóság
  • Terhelhetőség, monotonitástűrés, rugalmasság, jó kommunikációs készség
  • Főiskolai/egyetemi diploma

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 4 vagy 5 csillagos hoteleknél szerzett szakmai tapasztalat, ideálisan manageri-középvezetői szinten
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődést, kihívást jelentő munkakör
  • Dinamikusan fejlődő startup háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat

Munkaidő: Heti 40 óra, rugalmasan

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület, home office lehetőséggel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz