Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2021. november 18. 10:25

A Leonardo Hotels budapesti csapatába keressük új Reservation Agent kollégánkat!

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalás napi tevékenységének ellátása a budapesti szállodákra vonatkozóan
  • Egyéni és csoportos szobafoglaláshoz kapcsolódó feladatok ellátása, ajánlatok kiküldése, foglalások rögzítése és visszaigazolása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel
  • A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos ellenőrzése, frissítése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, figyelmesség, vendégközpontú hozzáállás
  • Erős adminisztratív készségek
  • Magabiztos számítástechnikai ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás, és lehetőleg még egy idegen nyelv magabiztos ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú / idegenforgalmi – szállodaipari végzettség
  • Szállodai területen szerzett több éves tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Kedvezményes szállásfoglalás a Leonardo szállodaláncon belül
  • Szakmai továbbképzések
  • Nemzetközi karrier lehetősége

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Tompa utca 30-34.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz (magyar és angol)