Reservation agent

Forrás: turizmus.com

 2022. november 03. 17:22

A budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérnél lévő 145 szobás ibis Styles Budapest Airport*** szálloda azonnali kezdéssel Reservation agent munkatársat keres barátságos, jó hangulatú csapatába!

Főbb feladatok:

  • Szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
  • Megrendelések szerinti visszaigazolása, árajánlatok kiküldése, a rendelésállomány naprakészen tartása
  • Sales & Reservation Manager munkatárs adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előny

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat
  • Opera szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Útiköltség-térítés (BKV, MÁV, gépjármű)
  • Térítésmentes személyzeti étkezés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: ibis Styles Budapest Airport