Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2023. március 21. 08:45

A B&B Hotels, Európa egyik legdinamikusabban fejlődő, több mint 660 szállodával rendelkező economy láncának első hazai szállodája vár téged közvetlenül a Boráros tér mellett Reservation Agent munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoportos foglalásokhoz ajánlatok elkészítése, majd ezek feldolgozása
  • Online felületeken történő kapcsolattartás vendégeinkkel
  • Front Office csapattal folyamatos kapcsolattartás, támogatás
  • Tevékenységekhez tartozó adminisztráció kezelése

Elvárások:

  • Angol nyelv ismerete szóban, írásban és precizitás
  • Opera PMS ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Ez egy olyan munkakör, ami teljes bepillantást enged egy szálloda működésébe, itt mindenki egy nagy csapat része! Ha szeretnél egy, az év minden órájában nyitva tartó szállodában egy remek csapattal, előre tervezhető munkaidőben dolgozni, akkor itt a helyed nálunk!

Munkaidő: 8 órás, hétköznapi munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez, kérjük, csatold önéletrajzodat angol nyelven a bruttó bérigény megjelölésével.