Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2023. március 23. 10:18

A Budapest szívében található 137 szobás D8 Hotel*** Reservation Agent pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalások rögzítése és visszaigazolása (e-mailen, telefonon, online rendszereken)
  • Ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel/vendégekkel (írásban, telefonon, személyesen)
  • Kapcsolattartás a Reservation Supervisorral, Recepcióval és más társterületekkel
  • A szálloda bemutatása, háznézéssel a partnereknek
  • A szobafoglalás napi tevékenységének és a foglalásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • OTA-k és más utazási közvetítők jutalékszámláinak ellenőrzés
  • Részvétel szállodánk új brandhez csatalakozásával kapcsolatos feladatokban

Elvárások:

  • Tapasztalat az adott pozícióban
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kedves, csapatjátékos személyiség
  • Önálló, precíz, igényes, tervezett és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Tapasztalat az OPERA szállodai rendszerrel kapcsolatban
  • Tapasztalat 3-4 csillagos szállodában
  • Tapasztalat corporate vendégkörrel kapcsolatban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Napi 8 órás, bejelentett munkavégzés
  • Étkezési hozzájárulás
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: D8 Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar önéletrajz