Reservation Agent, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Mercure Budapest Buda

Forrás: turizmus.com

 2018. szeptember 20. 10:37

FELADATOK
•A szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
•A megrendelések visszaigazolása
•Árajánlatok kiküldése
•A rendelésállomány naprakészen tartása

ELVÁRÁSOK
•Kiváló angol nyelvtudás
•Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat előnyt jelent
•MS Office alkalmazások, Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete
•Time management, priorítások megfelelő kezelése
•Csapatban való munka szeretete
•Vendégek iránti szenvedély
•Kiváló kommunikációs készség
•Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
•Jó problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK
•Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
•Fejlődési lehetőség egy megújuló szállodában
•Színes, változatos munkalehetőség
•Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
•Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
•Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges.

(X)