Reservation Agent / Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. május 19. 16:02

Az Andrássy úton található 4*-os, 41 szobás Alice Hotel csapata RESERVATION AGENT munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • A beérkező lekérések megválaszolása
  • Telefonos lekérések kezelése
  • A szobafoglalások felvétele, visszaigazolása, árajánlatok készítése
  • A szálloda foglalhatóságának nyomon követése, árak ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év releváns szállodai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés (teljes bejelentés)
  • Személyzeti étkezés
  • Dolgozói kedvezmény a testvér-szállodáinkban
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú munkalehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével várjuk!