Reservation agent, Aquaworld Resort

Forrás: turizmus.com

 2019. november 03. 19:30

Főbb feladatok:

  • A szállodakomplexum által kínált szolgáltatások egyéni értékesítésében való részvétel
  • Ajánlatok készítése a telefonon és e-mailben érkező megkeresésekre
  • Foglalások rögzítése a Hostware szállodai szoftverben

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szobafoglalás vagy front office területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Fix bér, cafeteriajuttatás és bónusz
  • Személyzeti étkezés
  • Aquaworld-kedvezmények
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak

A munkavégzés helye: Aquaworld Resort Budapest, IV. kerület, Íves út 16.

Jelentkezéséhez kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: