Reservation Agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. október 21. 16:40

Budapest belvárosában ****Superior szálloda dinamikus csapata keresi agilis, kreatív, új kollégáját Reservation Agent pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolatot tart a partnerekkel és a vendégekkel
  • Ajánlatokat, visszaigazolásokat készít
  • Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Naprakészen tartja a foglalásokat
  • Figyelemmel kíséri a határidőket, a rendelésállományt naprakészen tartja
  • Gondoskodik a felmerülő adminisztráció elvégzéséről
  • Segíti felettese munkáját

Elvárások:

  • Minimum folyamatban lévő, szakirányú, felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vendég központúság
  • Rugalmasság
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Udvarias és segítőkész magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Egy másik európai nyelv ismerete
  • Fidelio/Opera program ismerete

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, hétfő–péntek ritmusú munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • A pozícióhoz mért versenyképes fizetés
  • Személyzeti ebéd
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Munkaidő:
Napi 8 óra (hétfőtől péntekig) irodai munkarend

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével küldje el motivációs levelét, illetve fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.