Reservation Agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. május 05. 08:00

A ROOMbach Hotel Budapest Center*** fiatalos csapatába Reservation Agent pozícióba keressük új kollégánkat!

Főbb feladatok:
A heti 5 munkanapban, napi 8 órában a kolléga feladatai közé tartozik:

  • Foglalások ellenőrzése és előkészítése a recepció számára
  • Egyéni érdeklődések megválaszolása, ajánlatok készítése
  • Szobafoglalások visszaigazolása, adminisztrációs feladatok
  • Online vendégértékelések követése és megválaszolása
  • A szálloda social media felületeinek kezelése

Elvárások:

  • A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen a folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Másik idegen nyelv ismerete előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződést,
  • napi egyszeri étkezést,
  • csapatépítőket,
  • év végi prémiumot és
  • előrelépési lehetőséget biztosítunk a családias légkör mellett!

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz