Reservation Agent, Budapest, VI. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. október 24. 14:47

Az Accent Hotels által üzemeltetett, Budapest szívében elhelyezkedő, modern és trendi T62 Hotel munkatársat keres RESERVATION AGENT pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Munkáját közvetlenül az értékesítési vezető irányítása alatt végzi
  • Kapcsolatot tart a vendégekkel
  • Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Naprakészen tartja a foglalásokat
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Szállodai foglalások nyomon követése, telefonok és e-mailek kezelése
  • Gondoskodik a felmerülő adminisztráció elvégzéséről

Elvárások:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • Hostware-ismeret előny
  • Nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség szállodán belül
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent szállodáiban
  • Otthonos iroda, vidám csapat

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar és angol nyelvű önéletrajz