Reservation agent, Budapest, VII. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. október 30. 16:50

Az RD Hotel Kft. értékesítési csapata reservation agent munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok készítése egyéni foglalók részére
  • Beérkező foglalások visszaigazolása
  • Content management, extranetek karbantartása, frissítése
  • Szállodai foglalások nyomon követése, szobafoglalások kezelése a felhő alapú szállodai szoftverben
  • Beérkező e-mailek és telefonon keresztüli érdeklődések megválaszolása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szolgáltatások értékesítése
  • Az értékesítési csapat további munkájának támogatása

Elvárások:

  • Idegenforgalmi felsőfokú végzettség
  • Szállodai értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • OTA extranetek magas fokú ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív értékesítői szemlélet
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való munka szeretete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • GoActive bérlet
  • Napi egyszeri étkezés
  • Otthonos iroda, vidám csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig
  • Bérezés megegyezés szerint

Munkaidő:
8 óra

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehetséges az alábbi e-mail címen: