Reservation Agent / D8 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 12. 16:05

A Belváros szívében található 3*-os 137 szobás D8 szállodánk bővülő csapatába RESERVATION AGENT munkatársunkat keressük azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • Foglalások rögzítése és visszaigazolása (e-mailen, telefonon, online rendszereken)
  • Ajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, vendégekkel
  • A szobafoglalás napi tevékenységének és a foglalásokkal kapcsolatos feladatoknak ellátása
  • Vendégészrevétel feldolgozása
  • Egyéb, a Reservation Supervisor részéről kijelölt feladat teljesítése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Udvarias, vendégközpontú magatartás
  • Lelkes, pontos, precíz munkavégzés
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Megbízhatóság, lojalitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Előny, de nem feltétel a korábbi szállodában végzett hasonló tevékenység

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős, napi 8 órás bejelentett munkavégzés
  • Személyzeti étkezés
  • Dolgozói kedvezmény a testvérszállodáinkban
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Munkavégzés összetartó, vidám, fiatalos, dinamikus csapattal
  • Szakmai fejlődési lehetőség cégcsoportunk szállodáiban

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: