Reservation Agent – Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 23. 12:03

A Mercure Budapest Korona szálloda Reservation Agent munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
  • A megrendelések visszaigazolása
  • Árajánlatok kiküldése
  • A rendelésállomány naprakészen tartása

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások, Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete
  • Time management, priorítások megfelelő kezelése
  • Csapatban való munka szeretete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy frissen felújított, 412 szobás szállodában
  • Vidám, dinamikus csapat
  • All Heartist dolgozói kedvezménykártya

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni önéletrajz feltöltésével, karrieroldalunkon keresztül lehet: https://karrier.accor.hu/allas/reservation-agent-873