Reservation Agent - Párisi Udvar Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. július 05. 14:46

Főbb feladatok:

  • A telefonon és e-mailen beérkezett foglalások megerősítése a vendégek számára
  • A legmegfelelőbb szobatípus értékesítése a vendég igényeknek megfelelően és a szobaár maximalizálása érdekében
  • A vendégek tájékoztatása a foglalás és a foglalás törlésének szabályairól
  • A foglalási adatok és vendéginformációk bevitele a foglalási rendszerbe
  • Csoport szobalisták rögzítése
  • Kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel, partnerekkel

Elvárások:

  • Nyitott és kapcsolatteremtő személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, de egyben csapatjátékosság
  • Szervezett, pontos, precíz munkavégzés
  • Vendégközpontúság, figyelem a vendégek igényeire
  • 1-2 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Felsőfokú angol és magyar nyelvtudás
  • Opera rendszer ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk: