Reservation Agent - T62 Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. március 13. 16:40

RESERVATION AGENT kollégát keresünk a T62 Hotel értékesítési csapatába, akár azonnali kezdéssel!

Az Accent Hotels által üzemeltetett T62 Hotel Budapest belvárosában, közvetlenül a Nyugati tér mellett, egy ikonikus épületben található. A főváros egyik legszínesebb, háromcsillag superior szállodája 135 db egyedi stílusban berendezett szobáival várja kedves vendégeit.

Főbb feladatok:

  • Munkáját közvetlenül az értékesítési vezető irányítása alatt végzi
  • Naprakészen tartja és ellenőrzi a foglalásokat, az ajánlatkéréseket megválaszolja
  • Kapcsolatot tart a vendégekkel
  • Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Gondoskodik a felmerülő adminisztráció elvégzéséről

Elvárások:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • Hostware-ismeret előny
  • Nyitott, dinamikus, proaktív, vendégközpontú személyiség
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség szállodán belül, támogató szakmai háttér
  • Accent Hotels szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Jó hangulat, csapatmunka
  • Tanulási és előrelépési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő szállodaláncánál

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz