Reservation Agent Trainee, Budapest, VII. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. december 15. 10:00

Budapest belvárosában **** Superior szálloda dinamikus, kreatív csapata keresi új kollégáját Reservation Agent Trainee munkakörbe.

Főbb feladatok:
• Kapcsolatot tart a partnerekkel és a vendégekkel
• Ajánlatokat, visszaigazolásokat készít
• Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
• Naprakészen tartja a foglalásokat
• Figyelemmel kíséri a határidőket, a rendelésállományt naprakészen tartja
• Gondoskodik a felmerülő adminisztráció elvégzéséről
• Segíti felettese munkáját

Elvárások:
• Folyamatban lévő, szakirányú, felsőfokú tanulmányok
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Vendég központúság
• Rugalmasság
• Pontos és igényes munkavégzés
• Udvarias és segítőkész magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Szállodában szerzett tapasztalat
• Egy másik európai nyelv ismerete
• Fidelio/Opera program ismerete

Amit kínálunk:
• Napi 6 órás, gyakornoki pozíció
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Személyzeti ebéd
• Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Munkaidő:

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét, illetve fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre