Reservation Agent/Back Office munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 27. 10:39

Az NH Budapest City Hotel**** - a nemzetközi NH Hotel Group magyarországi tagja – RESERVATION AGENT/BACK OFFICE munkatárs munkakörbe, munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Online foglalások ellenőrzése
  • Egyéni és csoportos foglalások kezelése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • A Front Office munkatársainak támogatása Back Office feladatokkal kapcsolatban

Elvárások:

  • Tárgyalás szintű angol nyelvismeret
  • Nyitott, rugalmas, proaktív, precíz, önálló munkavégzésre képes személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:
Szállodai tapasztalat.

Amit kínálunk:
Leendő Kollégánkat, aki szeretne egy biztos háttérrel rendelkező nemzetközi szállodalánc munkatársa lenni, versenyképes fizetés, valamint az igényes munkavégzéshez szükséges jó munkakörülmények várják.

Munkaidő:
Teljes munkaidő, napi 8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz