Reservation Agent/Recepciós/Számlázási munkatárs, Budapest, Aquincum Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. május 20. 16:40

A Corinthia nemzetközi szállodalánchoz tartozó Aquincum Hotel Budapest csapatának bővítéséhez várjuk új kollégáinkat az alábbi pozíciókba.

• Reservation Agent/Rezervációs munkatárs
• Recepciós
• Éjszakai recepciós
• Night Auditor
• Számlázási munkatárs

Főbb feladatok:
Reservation agent:
• Foglalások kezelése szállodai sztenderdek alapján
• Ajánlatok küldése
• Visszaigazolás elkészítése, illetve módosítása
• Foglalási rendszerek napi szintű kezelése
• Kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel, szálloda részlegeivel
• Ünnepnapokon, és hétvégéken ügyelet biztosítása

Recepciós:
• A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
• Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
• Telefonhívások kezelése
• Transzferek ügyintézése
• Számlák kiállítása

Elvárások:
angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
• Térítésmentes wellnesshasználat
• Térítésmentes személyzeti étkezés
• Térítésmentes fitneszhasználat
• Térítésmentes masszázslehetőség

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot kérünk az alábbi e-mail címre: