Reservation Agent/Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. november 15. 12:58

Budapest egyik legnagyobb kapacitású, hibrid üzemeltetésű szálláshelye, a Dean’s College Hotel keresi új kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolatot tart a diákokkal és a vendégekkel
  • Ajánlatokat, visszaigazolásokat készít
  • Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Naprakészen tartja a foglalásokat
  • Figyelemmel kíséri a határidőket, a rendelésállományt naprakészen tartja
  • Gondoskodik a felmerülő adminisztráció elvégzéséről
  • Segíti felettese munkáját

Elvárások:

  • Minimum folyamatban lévő, szakirányú, felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vendégközpontúság
  • Rugalmasság
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Udvarias és segítőkész magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában, vagy lakás kiadásban (Airbnb) szerzett tapasztalat
  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Fidelio/Opera program ismerete
  • Nyitottság arra, hogy a klasszikus szállodai rezervációhoz képest összetettebb feladatok várnak a jelentkezőre a diákok foglalásainak menedzselésével

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, hétfő–péntek ritmusú munkavégzés
  • A hibrid üzemeltetés miatt (hosszú távú diák, rövid távú szállóvendégek) „Covid-álló”, biztonságos és hosszú távú perspektívát nyújtó munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikusan növekvő, nemzetközi piacra törő cég keretein belül
  • A pozícióhoz mért versenyképes (bejelentett!) bér
  • Kedvezményes személyzeti ebéd a szálloda éttermében
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Munkaidő: Munkanapokon (napi 8 óra)

Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Tűzoltó utca 50-56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar nyelvű önéletrajz
  • Motivációs levél, mely tartalmazza a nettó bérigényt