Reservation Agent/Supervisor - D8 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. október 25. 16:00

A Belváros szívében található 3*-os, 137 szobás D8 szállodánk bővülő csapatába RESERVATION AGENT/SUPERVISOR munkatársunkat keressük azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:
A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk

Elvárások:

  • 3/4 csillagos szállodában, az adott pozícióban eltöltött 2 év tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság
  • Felsőfokú végzettség turizmus szakirányon
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kedves, csapatjátékos személyiség
  • Precíz, igényes, tervezett és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Analitikus beállítottság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés támogatása
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz