Reservation Agent/Supervisor, Revenue Analyst

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 13. 11:20

Dunaparti négycsillagos szállodánk csapatának bővítéséhez várjuk új kollégáinkat.

Főbb feladatok:

RESERVATION AGENT:

  • Foglalások kezelése szállodai sztenderdek alapján
  • Ajánlatok küldése
  • Visszaigazolás elkészítése, illetve módosítása
  • Foglalási rendszerek napi szintű kezelése
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel, szálloda részlegeivel
  • Ünnepnapokon és hétvégéken ügyelet biztosítása

REVENUE ANALYST:

  • Jelentések készítése (ún. napi pick up, egyéni pick up, foglaltság, napi bevétel, package pick up, forecast, esetlegesen felmerülő új jelentések)
  • Az árváltozások végrehajtása az összes weboldalon, akciók feltöltése, allotmentek kezelése
  • Árkódok készítése, árbeállítások, árfeltöltések kezelése
  • Jutalékrendszerek folyamatos kezelése
  • Szobafoglalás munkájának felügyelete, segítve a Revenue Manager munkáját
  • Csomagajánlatok elkészítése szoros együttműködésben a Travel Trade Managerrel
  • A konkurencia árainak, megjelenésének, akcióinak folyamatos, napi szintű figyelése
  • Kapcsolattartás a szállodalánc többi szállodájával, az internetes oldalak helyi képviselőivel, illetve régiós kapcsolattartójával

Várjuk jelentkezésedet, ha

  • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot;
  • pontosan és megbízhatóan dolgozol;
  • vendégközpontúnak tartod magad;
  • társalgási szinten beszélsz angolul.

Amit kínálunk:

  • Lelkes, fiatal csapat tagja lehetsz, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat.
  • Négycsillagos szállodánk szolgáltatásait te is élvezheted.
  • Bejelentett foglalkoztatásod lesz.
  • Időben megkapod a fizetésed minden hónapban.
  • Munkaruhát biztosítunk neked.
  • Saját kantinunkban térítésmentesen étkezhetsz.
  • Használhatod a szálloda fitnesztermét és wellnessrészlegét.