Reservation Executive, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 12. 12:34

A budapesti Rubin Wellness & Conference Hotel**** munkatársat keres Reservation Executive pozícióba.

FELADATOK:
• szállodai foglalások rögzítése, visszaigazolása
• telefonos és e-mail megkeresések megválaszolása
• egyedi ajánlatok készítése
• statisztikák elkészítése
• folyamatos kommunikáció a szálloda más részlegeivel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• tárgyalóképes angol nyelvtudás (középfok szóban és írásban)
• szakirányú turisztikai végzettség (megszerzése folyamatban)
• értékesítői szemlélet
• kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség
• vendégközpontúság, önálló, precíz, munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• szállodai gyakorlat
• Hostware, illetve második idegen nyelv ismerete
• ügyfélszolgálati vagy külföldi munkatapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• kihívásokban gazdag feladatok
• támogató vezetés
• fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör
• versenyképes juttatási csomag

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levéllel együtt az alábbi címre várjuk:

(X)