Reservation Executive, Rubin Wellness & Conference Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. november 16. 16:03

A budapesti Rubin Wellness & Conference Hotel**** munkatársat keres Reservation Executive pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Szállodai foglalások rögzítése, visszaigazolása
  • Telefonos és e-mail-megkeresések megválaszolása
  • Egyedi ajánlatok készítése
  • Statisztikák elkészítése
  • Folyamatos kommunikáció a szálloda más részlegeivel

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (középfok szóban és írásban)
  • Szakirányú turisztikai végzettség (megszerzése folyamatban)
  • Értékesítői szemlélet
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség
  • Vendégközpontúság, önálló, precíz, munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai gyakorlat
  • Hostware, illetve második idegen nyelv ismerete
  • Ügyfélszolgálati vagy külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokban gazdag feladatok
  • Támogató vezetés
  • Fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest, XI. Kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz magyar és angol nyelven