Reservation & Revenue Assistant

Forrás: turizmus.com

 2021. június 09. 17:20

A Mystery Hotel Budapest szálloda leendő munkatársát keresi Reservation & Revenue Assistant munkakörbe. Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben és szeretnél egy fiatalos, barátságos csapat tagja lenni, úgy ne habozz, jelentkezz hozzánk.

Főbb feladatok:

  • A beérkező egyéni lekérések 24 órán belüli megválaszolása és adminisztrációja
  • Telefonos lekérések folyamatos kezelése
  • A szobafoglalások pontos és megbízható felvétele, visszaigazolása, árajánlatok készítése
  • Az értékesíthető szobakapacitás folyamatos karbantartása
  • A szálloda foglalhatóságának nyomon követése, ellenőrzése
  • A foglalások felvétele, rögzítése során a fizetési biztonság, garancia szem előtt tartása
  • Árak ellenőrzése, online felületek összevetése

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés, vendégközpontú szemlélet
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje el az alábbi e-mail-címre: