Reservation & Revenue Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. február 23. 16:30

A Mystery Hotel Budapest szálloda leendő munkatársát keresi Reservation & Revenue Manager munkakörbe. Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben és szeretnél egy barátságos csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • A szálloda árazási stratégiájának tervezése a kitűzött célok megvalósítása érdekében
  • Szobafoglalások optimalizálása, irányítása, a szobafoglalás vezetése, a Reservation Agent munkájának irányítása
  • Online foglalási rendszerek, Channel Manager kezelése, új partnerek esetén paraméterezése
  • Tárgyalások lefolytatása, szerződéskötések
  • Statisztikák készítése, adatszolgáltatás a szállodaigazgató felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és a szállodán belüli részlegekkel
  • Új csatornák feltárása, s azok integrálása
  • Online foglalási felületek ellenőrzése és karbantartása
  • Részvétel promóciók beállításában

Elvárások:

  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat szállodai értékesítés területén
  • MS Office magas fokú ismerete
  • Extranetek, PMS rendszerek, Channel Manager programok ismerete, nyitottság az új programok kiismerésére
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Precíz, motivált munkavégzés
  • Nyitott személyiség, asszertív kommunikációs készség
  • Hatékony problémamegoldó-készség
  • Képesség egyszerre több feladat/projekt futtatására, ellenőrzésére
  • Kreatív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Professzionális, 5 csillagos szállodai környezet
  • Fiatal, lendületes, támogató csapat
  • Belvárosi lokáció, jó közlekedéssel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Csapatépítők, tréningek
  • Munkába járás támogatása

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz