Reservation Supervisor, Hotel Nemzeti Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. május 11. 12:22

A HOTEL NEMZETI BUDAPEST Reservation Supervisor kollégát keres!

LEENDŐ KOLLÉGÁNK FELADATAI:

  • Szobafoglalási részleg irányítása
  • A csapat munkájának koordinálása, feladatok priorizálása
  • Rendelésállomány naprakészen tartása az Accor minőségi elvárásainak megfelelően
  • Csoportos foglalások és bankett értékesítés
  • Sales manager munkájának támogatása
  • Árajánlatok, szerződések, proformák készítése és kiküldése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda részlegeivel, üzleti partnereivel, valamint a szálloda Cluster Revenue Managerével és munkájuk támogatása
  • Social Media felületek kezelése, posztok koordinálása

LEENDŐ KOLLÉGÁNK KÉSZSÉGEI:
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Time management, priorítások megfelelő kezelése
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások
  • Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat
  • Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete

Amit lelkiismeretes munkádért kínálunk:
  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
  • Karácsonyi jutalmat, ünnepi, közösségi rendezvényeket
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket
  • Munkatársi kedvezményeket az Accor Hotels szállodáiban

Ha magadra ismertél, jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre adhatod le:

(X)