RESERVATION SUPERVISOR - Ibis Budapest Heroes Square

Forrás: turizmus.com

 2021. október 13. 17:50

Az Accor csoporthoz tartozó budapesti, 139 szobás Ibis Budapest Heroes Square*** Rezervációs vezetőjét keresi.

Főbb feladatok:

A szállodai rezerváció menedzselése, azaz

  • a szobafoglalás napi tevékenységének ellátása;
  • árajánlatok kiküldése, kapcsolattartás partnerekkel, vendégekkel;
  • rendelésállomány naprakészen tartása;
  • a recepció munkájának segítése, valamint
  • személyes kapcsolattartás a szálloda üzleti partnereivel, a kül-, és belföldi irodákkal, a kapcsolódó szállodai részlegekkel és a központi értékesítéssel és revenue managerrel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szállodai rezerváció területén szerzett min.2 éves tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló munkára való képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság
  • Dinamikus, segítőkész, személyiség
  • Csapatmunka szeretete
  • Magabiztos angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Más szállodai területek ismerete
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Társterületeken szerzett tapasztalat (pl. sales, revenue)
  • Opera szállodai rendszer ismerete
  • Rövid időn belüli kezdés

Amit kínálunk:

  • Változatos, felelősségteljes, szerteágazó munkakör
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Korrekt, tisztességes munkáltatás

Munkaidő: Teljes munkaidős

Munkavégzés helye: 1068 Budapest, Dózsa György út 106.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz magyar és angol nyelven