Reservations Agent

Forrás: turizmus.com

 2022. július 12. 14:11

Szállodánk várja azoknak a szakembereknek a jelentkezését, akiknek a szenvedélye a vendéglátás. Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy kiváló nemzetközi csapatnak!

Főbb feladatok:

  • A telefonon és e-mailen beérkezett foglalások megerősítése a vendégek számára
  • A legmegfelelőbb szobatípus meghatározása a vendégek igényeinek kielégítésere és a szobaár maximalizálása érdekében, ismerve az összes szobát es azoknak az előnyeit
  • A vendégek tájékoztatása a foglalás és foglalás törlésének irányelveiről, szabályairól
  • A foglalási adatok és vendéginformációk bevitele a foglalási rendszerbe
  • Kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegei között

Elvárások:

  • Nyitott és kapcsolatteremtő személyiség
  • Önállóság, de egyben csapatjátékosság
  • Szervezett munkavégzés
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire
  • 1-2 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Magyar nyelvtudás
  • Opera rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Jogtisztán bejelentett, 8 órás munka, fizetett szabadság és betegszabadság
  • Reservations upsellben való részesedés
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • BKK-bérlet biztosítása a próbaidő lejárta után
  • Műszakok alatti étkezések biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli helyi és nemzetközi jellegű dolgozói kedvezmények (ide értve: szállásfoglalást, éttermi fogyasztást, SPA-használatot, színházjegy vásárlást, szabadulószobai jegyvásárlási kedvezményeket stb.)

Munkaidő: teljes munkaidő - napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.