Reservations Agent, Hilton Budapest City

Forrás: turizmus.com

 2016. július 07. 14:46

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, a Hilton Budapest City csapatához!

A következő álláslehetőségre várjuk jelentkezését: Reservations Agent

Fő feladatok:
• Kezeli a különböző csatornákon beérkező foglalásokat, törléseket, módosításokat és válaszol a megkeresésekre emailen, telefonon vagy faxon,
• A beérkező érdeklődő kérdésekből konkrét üzleteket létesít a lehetséges legjobb árakon, illetve a lehető legjövedelmezőbb árbevétellel,
• Minden foglalás esetén kereskedelmi értékesítési és többletértékesítési készségeit felhasználva növeli a szálloda bevételét és foglaltságát,
• A Reservations Manager munkájának támogatása.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
• Legalább 2- 3 éves szállodai tapasztalat,
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• Angol nyelv magas szintű ismerete,
• Kitűnő kommunikációs készség,
• Egyéb nyelv ismeret előny.

Amit kínálunk:
hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat, folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: