Reservations Agent, The Ritz-Carlton, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. március 08. 17:18

A Ritz-Carlton, Budapest hotel várja a jelentkezését az alábbi pozíciókra: Reservations Agent
Főbb feladatok:
• Megerősíti mind a telefonon és mind az emailen beérkezett foglalásokat a vendégekkel
• Meghatározza a legmegfelelőbb szobatípust a vendégek igényeinek kielégítésere és a szobaár maximalizálása érdekében
• Ismeri az összes szobát es azoknak az előnyeit
• Ismerteti a vendégekkel a foglalás törlésével kapcsolatos szabályokat
• A foglalási adatok es vendéginformációk betevése a foglalási rendszerbe

Juttatásaink:
• 8 órás bejelentett munka
• BKV bérlet
• Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak
• Fizetett szabadság & betegszabadság
• Munkaruha és tisztíttatása
• Műszak alatti étkezés biztosítása
• Fejlődési és előrelépési lehetőség
• Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
• Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Feltételeink:

• Önállóság
• Csapatjátékosság
• Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire
• Szállodai szakmai tapasztalat előny
• Középfokú angol nyelvtudás

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához! Legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

A munkaköri leírást és az online jelentkezést itt találod:
www.ritzcarlton.com/careers

Önéletrajzod, kérünk az alábbi email címre küldd el:

The Ritz-Carlton is an equal opportunity employer committed to hiring a diverse workforce and sustaining an inclusive culture. The Ritz-Carlton does not discriminate on the basis of disability, veteran status or any other basis protected under federal, state or local laws.
(X)