Restaurant Manager, Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2019. február 26. 16:36

A hévízi Hotel Európa fit****superior Restaurant Manager munkatársat keres

Feladatok:
- Felelős a szálloda F&B egységeinek üzemeltetéséért, a költséghatékony gazdálkodásért, a munkatársak irányításáért, adminisztráció átláthatóságáért, a berendezések szakszerű használatáért, a higiénés (HACCP), munka- és tűzvédelmi előírások betartásáért, és a vagyonbiztonságért.
- Vendég orientált, elkötelezett, rugalmas vendéglátós szakember, aki a beosztottakat motiválni képes vezető.
- Munkája során együttműködik a konyhafőnökkel.
- Ital - árurendelés felügyelete és a működéshez szükséges gazdálkodás önálló lebonyolítása
- A beosztott munkatársak számára meghatározza az operatív munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.
- Az egységek jogszabályi és törvényi kereteknek megfelelő működtetése.
- Rendezvények/konferenciák szervezése, sikeres lebonyolítása-irányítása.

Elvárások:
- Szakirányú, min. középfokú végzettség
- Hasonló profilú-színvonalú szállodában, pozícióban szerzett min. 5 éves szakmai gyakorlat (3 év vezetői tapasztalat)
- Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban, csapatmunka, pozitív szemlélet
- Szakmailag igényes, precíz és gyorsan dolgozik
- Tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit ajánlunk:
- Versenyképes fizetés, valamint egyéb juttatások pl. kedvezményes üdülési lehetőség
- Stabil, megbízható munkahely, hosszú távú munkalehetőség
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek és az önképzés támogatása

Előny:
- Külföldi szakmai tapasztalat valamint második idegen nyelv ismerete

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbie-mail címre várjuk március 12-ig:

(X)