Restaurant Manager, Hotel Európa fit****superior Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2018. október 24. 16:18

A hévízi Hotel Európa fit****SUPERIOR munkatársat keres Restaurant Manager pozícióba

Főbb feladatok:

- Felelős a szálloda F&B egységeinek (étterem, bár, szezonális grillkert) vendégközpontú, a szakmai irányelveknek és követelményeknek megfelelő, magas színvonalú üzemeltetéséért, a költséghatékony gazdálkodásért, a munkatársak irányításáért. Felel a területtel kapcsolatos adminisztráció átláthatóságáért, különös tekintettel a számlázási rendre és a bizonylati fegyelemre, a higiénés (HACCP), munka- és tűzvédelmi előírások betartásáért, a vagyonbiztonságért.
- Vendégorientált, elkötelezett, rugalmas vendéglátós szakember, aki a beosztottakat motiválni képes vezető.
- Munkája során együttműködik a konyhafőnökkel.
- Ital - árurendelés felügyelete és a működéshez szükséges gazdálkodás önálló lebonyolítása.
- A beosztott munkatársak számára célokat tűz ki, meghatározza az operatív munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.
- Rendezvények-konferenciák megszervezése, sikeres és megfelelő lebonyolítása-irányítása.

Elvárások:

- Szakirányú, minimum középfokú végzettség
- Hasonló profilú-színvonalú szállodában, pozícióban megszerzett, legalább 5 éves szakmai gyakorlat (3 év vezetői tapasztalat)
- Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban, csapatmunka, pozitív szemlélet
- Szakmailag igényes, precíz és gyorsan dolgozik
- Tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

- Versenyképes fizetés, valamint egyéb juttatások
- Stabil, megbízható munkahely, hosszú távú munkalehetőség
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek és az önképzés támogatása

Előny:

- Külföldi szakmai tapasztalat, valamint második idegen nyelv ismerete

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)