Revenue Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. június 14. 18:40

Szeretnél egy innovatív, támogató csapat része lenni? Az Everguestnél újabb Revenue Manager pozíciót nyitunk meg, ahová junior jelentkezőket is várunk!

Főbb feladatok:

  • Revenue Management rendszerek felépítése és kivitelezése
  • Szállodák árképzési stratégiájának kialakítása, optimalizálása
  • Dinamikus árazás kezelése (Pick-Up-ok alapján)
  • Versenytársak árazásának folyamatos nyomon követése
  • Disztribúció optimalizálása a költséghatékonyság szem előtt tartásával
  • Revenue Management riportok készítése Partner szállodáink részére
  • Revenue Management audit és set-up projektekben való aktív részvétel
  • Innovatív technológiák és best practices folyamatos nyomonkövetése

Elvárások:

  • Legalább 2 év revenue menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • A piac mechanizmusainak ismerete (gazdasági ismeretek)
  • Tapasztalat árazási és bevétel optimalizálási stratégiák építésében
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai értékesítésben és/vagy rezervációban szerzett tapasztalat
  • Több idegen nyelv ismerete
  • Proaktív kommunikációs készség
  • Saját gépjármű és vezetési gyakorlat
  • Szállodai kapcsolatrendszer
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Innovatív startup-ként a szakma legjobbjai mellett fejlődhetsz
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk
  • Folyamatosan bővülő ügyfélkörünknek egyedi szolgáltatásokat nyújtunk
  • Rugalmas időbeosztásban, otthonról és az irodából dolgozhatsz

Munkaidő: Heti 40 óra, rugalmas

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület, home office lehetőséggel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz