Revenue Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 04. 12:42

Cégünk budapesti és vidéki szállodák bevételkezelésével foglalkozik, s bővülő csapatunkba keresünk új kollégát.

Főbb feladatok:

  • A portfólióhoz tartozó szállodák árstratégiájának tervezése, célok kitűzése és azok megvalósítása
  • Szobafoglalások optimalizálása, irányítása
  • Online foglalási rendszerek, channel manager kezelése, paraméterezése
  • Kapcsolattartás online utazási irodák képviselőivel
  • Statisztikák készítése, adatszolgáltatás
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Értékesítési feladatok, új csatornák feltárása, s azok integrálása

Elvárások:

  • Tapasztalat szállodai rezerváció, értékesítés vagy revenue management területén
  • MS Office magas fokú ismerete
  • Extranetek, PMS rendszerek, Channel Manager programok ismerete, nyitottság az új programok kiismerésére
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Hatékony problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Professzionális környezet
  • Fiatal, lendületes, folyamatosan fejlődő csapat és céges háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Csapatépítők

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest