Revenue Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 22. 08:00

Revenue Managert keresünk a Park Inn by Radisson Budapest hotelbe!

Főbb feladatok:

  • A szálloda teljes körű Revenue Managementje
  • Árképzési stratégia kialakítása, optimalizálása
  • Dinamikus árazás kezelése
  • Versenytársak árazásának nyomonkövetése
  • Értékesítési tevékenység optimalizálása
  • Revenue Management riportok készítése
  • Revenue Management audit projektekben való aktív részvétel
  • Innovatív technológiák és best practices folyamatos nyomonkövetése

Elvárások:

  • Legalább 3 év, főként Budapesten vagy külföldi fővárosban szerzett revenue menedzsment tapasztalat
  • Szállodai kapcsolatkör
  • A piac mechanizmusainak ismerete
  • Tapasztalat árazási és bevételoptimalizálási stratégiák építésében
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Dolgozói juttatási csomag (étkezés és parkolás)
  • Kedvezményes dolgozói szálláslehetőség a Radisson Hotel Group belföldi és külföldi szállodáiban

Munkaidő: Teljes, 8 órás műszakok

Munkavégzés helye: Park Inn by Radisson Budapest – XIII. kerület (busz, metró, vonat)

A jelentkezéseket magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail-címen: