Rezervációs koordinátor, Recepciós, Triple M Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. november 27. 13:29

A Triple M Hotel Budapest, kollégákat keres rezerváció és külön recepciós munkakörbe azonnali kezdéssel.

Rezervációs koordinátor feladatai:

  • Kapcsolatot tart a partnerekkel és a vendégekkel
  • Ajánlatokat, visszaigazolásokat készít
  • Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Naprakészen tartja a foglalásokat
  • Figyelemmel kíséri a határidőket, a rendelésállományt naprakészen tartja
  • Gondoskodik a felmerülő adminisztráció elvégzéséről
  • Segíti felettese munkáját

Recepciós feladatai:

  • Érkező vendégek fogadása, tájékoztatása
  • Kapcsolattartás meglévő vendégekkel
  • Fizetések bonyolítása
  • Napi adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Hostware szállodai program ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetésen felül extra juttatások

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz