Rezervációs munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 24. 19:00

A Hotel Carbona Zrt. fiatalos csapatába rezervációs munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az érdeklődő vendégek részére a legszélesebb körű információ biztosítása
  • Egyéni vendégek szobafoglalása (telefon, e-mail, fax, levél) regisztrálása, írásos visszaigazolása
  • Külsős kúrázók kúrafoglalása, visszaigazolása
  • Barterszerződések beváltásával kapcsolatos regisztráció, és a foglalások visszaigazolása
  • Ajándékutalványok értékesítése, a beváltással kapcsolatos adminisztráció
  • Utazási irodák szobafoglalása, és annak visszaigazolása
  • Előlegek és előre átutalások kezelése
  • Egyéni és csoportfoglalások érkezésének ellenőrzése
  • Telt ház esetén online oldalak letiltása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló német nyelvismeret
  • Angol, orosz vagy francia nyelv társalgási szinten

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes melegétkeztetés
  • Távolról történő munkába járás esetén költségtérítés
  • Foglalások után jutalék
  • Partnerszállodáinkban kedvezményes üdülési lehetőség

Munkaidő: 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: 8380 Hévíz, Attila utca 1.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz