Rooms Controller & Back Office Administrative Associate, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 19. 14:05

A Hotel Nemzeti Budapest MGallery csapata Rooms Controller & Back Office Administrative Associate kollégát keres!

Főbb feladatok:

  • A szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
  • A megrendelések visszaigazolása
  • Árajánlatok készítése és kiküldése
  • Vendégekkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon
  • A rendelésállomány naprakészen tartása
  • Átutalásos számlák kiállítása, ellenőrzése, javítása, kintlévőségek kezelése
  • Rooms Controller feladatok ellátása
  • A Night Audit listák és napi riportok archiválása

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Time management, priorítások megfelelő kezelése
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások, Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete
  • Szállodai rezervációs és/vagy számlázási tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

Második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Családias, stabil, megbízható munkahely
  • Alapbéren felül teljesítményalapú jutalom
  • Útiköltség-támogatás
  • Karácsonyi jutalom, ünnepi, közösségi rendezvények
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek
  • Munkatársi kedvezmények az Accor Hotels szállodáiban

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
1088 Budapest, József krt. 4.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz kíséretében fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre: