Rooms Division Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. április 23. 17:20

Turizmus, vendéglátás, idegenforgalom… A megújult siófoki Hotel Azúr, ezen iparág egyik prominens szereplője, keresi azt a jövőbeni kollégát, aki ROOMS DIVISION MANAGER munkakörben szeretne elhelyezkedni.

Főbb feladatok:

  • A hotel e munkakör irányítása alatt álló egységeinek napi szintű üzemeltetése – „Vezess példával” elvnek megfelelően
  • Nagy létszámú személyzet racionális koordinációja az üzletmenetnek megfelelően, pozitív légkör megteremtése
  • Előirányzott büdzsének megfelelő gazdálkodás, az előirányzott bevételek elérése/bevételek mindenkori maximalizálása
  • Elszámolások, kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Szállodai front területen szerzett sokrétű tapasztalat 4-5*-os házakban
  • Külföldi munkatapasztalat (vagy nemzetközi láncnál szerzett)
  • Pozitív attitűd
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kiemelkedően vendégközpontú gondolkodás
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Kellő rugalmasság a munkaidő-beosztás terén, terhelhetőség
  • Magabiztos, üzletorientált és innovatív személyiség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség az ország egyik legnagyobb vidéki szállodájában
  • Támogató kollégák és vezetők körében eltöltött idő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egy stabil és megbízható munkahely

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben megfelel a feltételeknek, kérjük, bérigényének feltüntetésével, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: