Rooms Division Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 26. 14:50

Budapesti szállodánk a Keleti pályaudvarral szemben, a belvároshoz közel helyezkedik el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várja vendégeit.

Gazdag hagyományokat ápoló német vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz.

Főbb feladatok:

  • Front Office, Housekeeping és a Műszaki terület munkájának koordinálása, irányítása, szakmai fejlődésük biztosítása a vendégelégedettség növelése érdekében
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacéggel és a külső partnerekkel
  • Belső folyamatok és információáramlás biztosítása a területek felelős vezetői között
  • Hozzá tartozó részlegek költség- és munkaerő-gazdálkodása
  • Riportolás a szállodaigazgató felé
  • Meglévő brand standardek betartása és betartatása
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda valamennyi részlegével
  • MOD-feladatok ellátása

Elvárások:

  • Az ideális jelöltünk egy gyakorlati szakember, aki stabil front office tapasztalattal, szállodai szoftver ismerettel (Opera), min 3 év hasonló pozícióban eltöltött szakmai és vezetői tapasztalattal, illetve kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezik.
  • Eredményorientált, proaktív és innovativ, vendégközpontú, képes vezetni és motiválni csapatát.
  • Nyelvtudás tekintetében az angol és német nyelv ismerete az elvárt.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és mobiltelefon
  • Karácsonyi bónusz
  • Képzések

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail-címre.