Rooms Divison Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 15. 16:10

A 2022 őszén, Inárcson nyitó Flow Hotel & Conference, Rooms Divison Manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szállodaigazgató segítése a front office és a housekeeping részleg munkatársainak kiválasztásában és betanításában
  • A recepció és a housekeeping teljes körű szakmai irányítása
  • A munkatársak folyamatos fejlesztése, motiválása
  • A front office részleg munkafolyamatainak kialakítása és magas színvonalú fenntartása
  • A housekeepingen a munkafolyamatok felügyelete
  • Adminisztrációs feladatok (pl.: jelentések, elszámolások, adatszolgáltatások elkészítése, kimenő számlák ellenőrzése)

Elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Proaktív, vállalkozó szellem

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Inárcs

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz